Dana Jambonlu OmletBu hafta yine pek yemek yapamadım, başka yerlerde kaldığımızdan ve bazen de işten geç çıktığımızdan hafif şeylerle geçiştirdik.

Bu omleti geçen sabah yapmıştım. Brokolili omletten sonra Ce içinde soğan olan omletler istiyor. Ancak soğan miktarı gerçekten çok az, yarım soğanın dörtte biri kadar. Sadece tadı gelmesi için.

Omletin içinde yok yok, soğan, dana jambon, mısır, kaşar peyniri var. Jambonları az yağda hafif kavurduktan sonra diğer malzemelerle karıştırdığım yumurtayı ekleyip iki tarafını da iyice pişiriyorum. Harika oluyor. Hafif öğle yemekleri için de ideal.
SHARE

Milan Tomic

Hi. I’m Designer of Blog Magic. I’m CEO/Founder of ThemeXpose. I’m Creative Art Director, Web Designer, UI/UX Designer, Interaction Designer, Industrial Designer, Web Developer, Business Enthusiast, StartUp Enthusiast, Speaker, Writer and Photographer. Inspired to make things looks better.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment
    Facebook Comment

5 enfes yorum:

Ayça dedi ki...

Canım yeni farkettim, şablon harika olmuş!!! Sabah kahvaltıyı cornflakes ile geçiştirmiştim, omleti görünce acıktım :)

NeS dedi ki...

Omletten önce şablonun dikkatimi çekti. bu şablonda çok yakışmış. orada gözüken mısır mı hıım ne güzeldir kimbilir tadı :)

Seybe dedi ki...

Ellerine saglik nefis gorunuyor. Bizde esimle genelde aparetif ogunler tercih ettgimiz icin tarif bize gore;)
Bu arada sablonun guzel olmus da postu bulana kadar kayboldum biraz:)

Paşa dedi ki...

mmm nefis dururyor...kahvaltı harika

embir dedi ki...

gececim hatırlıyorumda 2009 da yapmak istediklerinden birisi de değişik yemekler yapmaktı. Ne kadar güzel isteğini gerçekleştirebiliyorsun.